Otwarte Warsztaty z Samoobrony 02.02 2017

 

 

Otwarte Warsztaty z Samoobrony 02.02 2017

 

Zintegrowane i kompleksowe połączenie Aikido i Kung Fu.
Jedyny w Polsce system Samoobrony Tai Combat – uczony przez doświadczonego instruktora.
Przyjdź na otwarte warsztaty z Samoobrony Tai Combat!

  • Pragniesz poznać tajniki skutecznej samoobrony, chcesz nauczysz się nowej formy sportu lub po prostu lubisz sporty walki?
  • Naucz się połączonych, ułożonych w spójny system, najlepszych aspektów Aikido i Kung Fu!
  • Nauczysz się: dźwigni, precyzyjnych ciosów, punktów witalnych, psychologi realnej sytuacji i aspektów prawnych obrony koniecznej.

Co:
Darmowe warsztaty z Realnej Samoobrony Tai Combat – dla kobiet i mężczyzn.
Gdzie:Dom Kult budynek
Wolskie Centrum Kultury
Ul. Obozowa 85
Wejście przy przystanku od boku budynku
Kiedy:
Czwartek 2 lutego godz 20:15

 

Cechy szczególne:

  • Tai Combat łączy w sobie najlepsze założenia obu systemów (Aikido I Kung Fu) – jest skuteczniejsze niż Aikido i bardziej wszechstronne niż Kung Fu.
  • Nauczysz się dźwigni, uderzeń, wykorzystania punktów witalnych, przejmowania siły napastnika, kontroli i wielu innych aspektów pochodzących z obu systemów – daje to szeroki arsenał środków i prawdziwą skuteczność w realnej sytuacji.
  • Tai Combat nie jest brutalne! Nauka odbywa się bez agresji, spokojnie i z dbaniem o partnerów. Na zajęciach są też elementy psychologi realnej sytuacji i aspekty prawne obrony koniecznej.
  • To wewnętrzny styl Kung Fu: Tai Chi Chuan styl Yang. Niech nie zmyli Cię nazwa! Tai Chi Chuan to wewnętrzny styl Kung Fu pochodzący z okolic góry Wudang – w przeciwieństwie od tzw. zewnętrznych stylów pochodzących z klasztoru Shaolin. Tego typu systemy walki rozwijane były przez wieki przez rodziny Chen, Yang czy Wu i charakteryzują się niezwykłą skutecznością.
  • Szacunek dla piękna Kung Fu, jego reguł ruchu wewnętrznego, fa jingu i podążania/słuchania siły napastnika – to wszystkiego doświadczysz podczas zajęć z Tai Combat. Jeśli chciałeś spróbować prawdziwego Kung Fu to właśnie na nie trafiłeś!

Instruktor:  

 

Ulotka warsztaty z saoobr 201702

Tagi .Dodaj do zakładek Link.

O Add-Vantage

Marcin Małecki. Nauczyciel bezpośredniej linii przekazu Mistrza Tai Chi Chuan, Liu Yun Penga - dwukrotnego mistrza Chin w san da (otwartej walce). Wieloletni praktyk Tai Chi Chuan, Kung Fu, Aikido, Judo i Qigong. ---> Trzynaście lat doświadczenia w Aikido (w tym Kashima Kenjutsu: w Tokio i w Kashima Shin Ryu i mistrza Inaby Minoru). 25 lat doświadczenia w Tai Chi (w tym w Jingshan oraz Tiantan i u Wielkiego Mistrza Liu Yun Penga). 5 lat doświadczenia w Judo. Zajmuje się zarówno Kung Fu, Tai Combat (Samoobroną) i bojowymi aspektami Tai Chi Chuan, jak i jego aspektami zdrowotnymi - wykorzystaniem ruchu oddechu i umysłu do poprawy zdrowia, podnoszenia odporności i wzmacniania funkcji witalnych organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.