Pokazy Tai Chi dla firm

 

 

Robimy pokazy dla firm!

 

Jeśli chcesz zorganizować widowiskowy pokaz Tai Chi w swojej firmie to chętnie to dla ciebie zrobimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w robieniu pokazów. Sporo z naszych pokazów możesz obejrzeć tutaj.
Możemy wykonać dla ciebie fantastyczną, strzelającą formę z wachlarzem, formę z mieczem, widowiskową formę 42 (z dynamicznymi ruchami i kopnięciami), podstawową, piękną i miękką formę Tai Chi 24 Formy Pekińskie, a także efektowny pokaz Qigongu.

Na naszych pokazach jest kolorowo, rodzinnie i orientalnie. Widzowie mogą zobaczyć z bliska wachlarze i spróbować je otworzyć w wybuchowy sposób. W razie potrzeby możemy zorganizować wspólne ćwiczenie lub zajęcia z podstaw Tai Chi, gimnastyki prozdrowotnej Qigongu czy też technik relaksacji, redukcji stresu i ćwiczeń z uważności (Mindfulness).

 

Oto pokaz formy z wachlarzem na Wolskim Korowodzie:

 

Tutaj pokaz formy z mieczem na pokazie zorganizowanym dla warszawskiego ZOO:

 

Więcej naszych pokazów zobaczysz tutaj.
Poniżej kilka zdjęć z naszych pokazów zorganizowanych dla sieci Auchan:

Pokaz w Auchan - ustalanie choreografii
Pokaz w Auchan
Pokaz w Auchan - wachlarz
Pokaz w Auchan - 8 kawałków brokatu
Pokaz w Auchan - wachlarz
Pokaz w Auchan - wachlarz
Dodaj do zakładek Link.

O Add-Vantage

Marcin Małecki. Nauczyciel bezpośredniej linii przekazu Mistrza Tai Chi Chuan, Liu Yun Penga - dwukrotnego mistrza Chin w san da (otwartej walce). Wieloletni praktyk Tai Chi Chuan, Kung Fu, Aikido, Judo i Qigong. ---> Trzynaście lat doświadczenia w Aikido (w tym Kashima Kenjutsu: w Tokio i w Kashima Shin Ryu i mistrza Inaby Minoru). 25 lat doświadczenia w Tai Chi (w tym w Jingshan oraz Tiantan i u Wielkiego Mistrza Liu Yun Penga). 5 lat doświadczenia w Judo. Zajmuje się zarówno Kung Fu, Tai Combat (Samoobroną) i bojowymi aspektami Tai Chi Chuan, jak i jego aspektami zdrowotnymi - wykorzystaniem ruchu oddechu i umysłu do poprawy zdrowia, podnoszenia odporności i wzmacniania funkcji witalnych organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.