Pokazy

 

Pokaz formy 21 z wachlarzem w warszawskim ZOO, 2016

Pokaz szkoły Add-Vantage w warszawski ZOO. Warszawa 2016.
Forma 21 z wachlarzem stylu Yang Tai Chi, robiona według linii przekazu Liu Yun Penga. Krótkie kroki i dużo fa jingu – to charakterystyczne elementy.


[addtoany buttons=”facebook,pinterest,linkedin,blogger_post,myspace” url=”https://www.youtube.com/watch?v=mASAhSOb3RM”]

 

Pokaz formy 24 w warszawskim ZOO, 2016

Pokaz szkoły Add-Vantage w warszawski ZOO. Warszawa 2016.
Forma 24 stylu Yang Tai Chi, robiona według linii przekazu Liu Yun Penga. Najbardziej znana forma na świecie.

 

 

Pokaz Ośmiu Kawałków Brokatu w warszawskim ZOO, 2016

Pokaz szkoły Add-Vantage Pokaz szkoły Add-Vantage w warszawski ZOO. Warszawa 2016.
Najbardziej znany i uznany na świecie zestaw ćwiczeń zdrowotnych Qigong – Osiem Kawałków Brokatu.

 

 

Pokaz samoobrony Tai Combat – Wolski Korowód 2016

Pokaz szkoły Add-Vantage na Wolskim Korowodzie. Warszawa 2016. Moi uczniowie pokazują podstawowe techniki. Bliski kontakt, łączenie dźwigni i uderzeń, kopnięcia i fa jing – to cechy charakterystyczne Tai Combat. Wszystko to przekazał nam w swojej wiedzy mistrz Mistrz Liu Yun Peng – dwukrotny mistrz Chin w San da (otwartej walce).

 

 

Pokaz Tai Chi styl Yang –  Forma 21 z wachlarzem – Wolski Korowód 2016

Pokaz szkoły Add-Vantage na Wolskim Korowodzie. Warszawa 2016. Pokazujemy niezwykle rzadką i mało znaną Formę 21 z wachlarzem stylu Yang. Wąskie kroki i dużo fa jingu – to styl odziedziczony po Mistrzu Liu Yun Pengu.

 

 

Pokaz Qigongu – Osiem Kawałków Brokatu Tai Chi styl Yang – Wolski Korowód 2016

Pokaz szkoły Add-Vantage na Wolskim Korowodzie. Warszawa 2016. Pokazujemy jeden z najbardziej znanych na świecie Qigongów – Osiem Kawałków Brokatu. Niezwykle skuteczny i zdrowy Qigong wykonywany na całym świecie.

 

 

Pokaz Tai Chi styl Yang Forma 24 Formy Pekińskie – Wolski Korowód 2016

Pokaz szkoły Add-Vantage na Wolskim Korowodzie. Warszawa 2016. Pokazujemy podstawową i najbardziej znaną na świecie formę ręczną stylu Yang – 24 Formy Pekińskie. Ludzie w całych Chinach ćwiczą tę właśnie formę.

 

 

Pokaz samoobrony Tai Combat – Wolski Korowód 2015

Pokaz szkoły Add-Vantage na Wolskim Korowodzie. Warszawa 2015. Razem z Maćkiem pokazujemy najciekawsze koncepty samoobrony opartej na Kun Fu i Aikido. Widać stosowanie zwarcia, dźwigni, kopnięć i fa jingu. Wszystko to ćwiczymy na zajęciach. Opieramy się na wiedzy niezwykłego praktyka Tai Chi (Kung Fu), mistrza Liu Yun Penga – dwukrotnego mistrza Chin w otwartej walace – za czasów kiedy wiele destruktywnych technik było dozwolonych.

 

 

Tai Chi styl Yang –  Forma 21 z wachlarzem – Wolski Korowód 2015

Pokaz szkoły Add-Vantage na Wolskim Korowodzie. Warszawa 2015. Pokazujemy mało znaną Formę 21 z wachlarzem stylu Yang. Wąskie kroki i dużo fa jingu – to styl odziedziczony po Mistrzu Liu Yun Pengu – dwukrotnym mistrzu Chin w San da.
Mało kto wykonuje Tę formę w ten sposób.

 

Pokaz Tai Chi styl Yang Forma 24 Formy Pekińskie – Wolski Korowód 2015

Pokaz szkoły Add-Vantage na Wolskim Korowodzie. Warszawa 2015. Pokazujemy podstawową i najbardziej znaną na świecie formę ręczną stylu Yang – 24 Formy Pekińskie.

Komentarze są wyłączone.