Cios w Mental Nerve lub Stomach Five

 

Ponownie cios w Mental Nerve lub Stomach Five

Wróćmy jeszcze na chwilę do ciosu w Mental Nerve lub Stomach Five. No cóż, takich filmików jest w sieci całe tysiące pokażę tu więc tylko trzy.
Po pierwsze jak widać na pierwszym filmie nie trzeba wielkiej siły ani techniki żeby kogoś znokautować. Wystarczy tylko trafić w jeden z tych punktów.
Robimy to oczywiście tylko w obronie własnej (widać jak to może wglądać, na trzecim filmie). Odradzam atakowanie pierwszemu nawet będąc ofiarą (tzw preemptive strike) chyba, że obawiamy się o własne życie.


Dodaj do zakładek Link.

O Add-Vantage

Marcin Małecki. Nauczyciel bezpośredniej linii przekazu Mistrza Tai Chi Chuan, Liu Yun Penga - dwukrotnego mistrza Chin w san da (otwartej walce). Wieloletni praktyk Tai Chi Chuan, Kung Fu, Aikido, Judo i Qigong. ---> Trzynaście lat doświadczenia w Aikido (w tym Kashima Kenjutsu: w Tokio i w Kashima Shin Ryu i mistrza Inaby Minoru). 25 lat doświadczenia w Tai Chi (w tym w Jingshan oraz Tiantan i u Wielkiego Mistrza Liu Yun Penga). 5 lat doświadczenia w Judo. Zajmuje się zarówno Kung Fu, Tai Combat (Samoobroną) i bojowymi aspektami Tai Chi Chuan, jak i jego aspektami zdrowotnymi - wykorzystaniem ruchu oddechu i umysłu do poprawy zdrowia, podnoszenia odporności i wzmacniania funkcji witalnych organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.