Cios w Mental Nerve lub Stomach Five – v3

 

Po trzecie, jeśli napastnik nie trzyma gardy to faktycznie jest to niezwykle skuteczne – zwłaszcza gdy napastników idących w naszą stronę jest kilku.
Dlatego należy uczyć się techniki Heavy Spinning Hand.
Trzeba jednak powiedzieć, że dobrze wykonana technika Heavy Spinning Hand jest w stanie przejść przez gardę i znokautować napastnika pomimo niej.

5cc019ad-8f16-4869-9e6c-4e743ac2999e_gif

Dodaj do zakładek Link.

O Add-Vantage

Marcin Małecki. Nauczyciel bezpośredniej linii przekazu Mistrza Tai Chi Chuan, Liu Yun Penga - dwukrotnego mistrza Chin w san da (otwartej walce). Wieloletni praktyk Tai Chi Chuan, Kung Fu, Aikido, Judo i Qigong. ---> Trzynaście lat doświadczenia w Aikido (w tym Kashima Kenjutsu: w Tokio i w Kashima Shin Ryu i mistrza Inaby Minoru). 25 lat doświadczenia w Tai Chi (w tym w Jingshan oraz Tiantan i u Wielkiego Mistrza Liu Yun Penga). 5 lat doświadczenia w Judo. Zajmuje się zarówno Kung Fu, Tai Combat (Samoobroną) i bojowymi aspektami Tai Chi Chuan, jak i jego aspektami zdrowotnymi - wykorzystaniem ruchu oddechu i umysłu do poprawy zdrowia, podnoszenia odporności i wzmacniania funkcji witalnych organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.