Opinie

 

 

Oto co piszą ludzie o szkole.

Bardzo dziękuję wszystkim za wyrażenie swoich opinii:

Wszystkie opinie wzięte z Google Moja Firma i wystawione niezależnie przez uczestników zajęć.
Więcej opinii na:
https://www.google.pl/Konto firmy Add-Vantage/opinie

 

Maciek Kapusta         *****

Uczęszczam na zajęcia tai-chi a od kiedy powstała grupa samoobrony również na combat. Na tai-chi pozbyłem się bólu kolan, związanego z wcześniejszymi treningami aikido i pracą. Oprócz aspektu zdrowotnego ogromnie ważne było dla mnie praca nad oddechem i umysłem, którą często się pomija w treningach. A jest ona niezwykle ważna, jak nie najważniejsza! Sztuki walki trenuje już od 16 lat i bardzo się cieszę, że w końcu trafiłem do szkoły, która pamięta o tych aspektach, dzięki którym możemy ćwiczyć do późnej starości i być skutecznym! Samoobrona u Mistrza Marcina jest rozwinięciem tej wiedzy, którą zdobyłem. Jest konkretnie, skutecznie, bez nierealnych technik, które działają tylko na treningu. A wszystko to oczywiście w oparciu o harmonię ciała z umysłem. Polecam wszystkim: tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztukami walki jak i tym którzy już trenują i poszukują czegoś więcej!

 

Karol Wąsik         *****

Polecam te zajęcia wszystkim, którzy chcą się wszechstronnie rozwijać. Nie ma rozwoju umysłu bez rozwoju ciała i odwrotnie. Na zajęciach można poznać Tai Chi Chuan stylu Yang, które jest połączeniem filozofii, sztuki i niezwykle skutecznej walki.
Aspekty zdrowotne, to efekt uboczny tych ćwiczeń. Kiedyś chodziłem kilka miesięcy na ćwiczenia pleców, na których dostawałem niezły wycisk aby wzmocnić mięśnie. Efekt był, ale krótkotrwały. Na Tai Chi jedno z ćwiczeń wykonywane w ramach rozgrzewki na tyle skorygowało mi postawę, że inne ćwiczenia nie są już potrzebne.

 

Mariusz Marszałek         *****

Profesjonalne podejście. Dużo technik samoobrony. Zrozumienie dla początkujących uczestników i dobra atmosfera zajęć. Polecam!

 

Mariola Karpińska         *****

Niesamowite jest to, jak Prowadzący prowadzi te zajęcia. Atmosfera jest i skupiona/uważna i luźna, wszyscy są równi i ważni, ćwiczymy z zaangażowaniem a jednocześnie czujemy się swobodnie. Dowiadujemy się nowych rzeczy na temat funkcjonowania naszego organizmu i pracy z umysłem. No i efekty. Żaden lekarz nie poprawił kondycji mojego zdrowia (głównie kręgosłupa), tak, jak zrobiły to regularne ćwiczenia pod okiem Pana Marcina. Czuję się zdrowsza, spokojniejsza, mocniejsza i bardziej rozluźniona. Polecam!!!

 

Admirał Taborian         *****

Zdecydowanie jestem na tak. Ćwiczę w tej szkole 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Bywały takie chwile, że przy złym samopoczuciu chciałem jakieś pojedyncze zajęcia odpuścić ale się przełamywałem i szedłem.
I bardzo dobrze, bo po zajęciach wychodzę odprężony i naładowany energią. „Wyciszyć” też się można. Początkowo przy ćwiczeniu Formy 24 byłem nieco zniechęcony ( ruchy niby proste ale wykonanie tragiczne). Teraz w wolnej chwili sam wykonuję tę formę. Znakomity relaks i odprężenie. I jeszcze jedno. Mam stałe kłopoty z odcinkiem lędźwiowym. Proste ćwiczonka ( np. „8 kawałków brokatu”) do wykonania w pracy lub domu, garniturze lub dresie i po bólu.
No to na koniec troszkę wazelinki.
Grupy ćwiczące są OK, atmosfera super, zapewnione wsparcie dla początkujących.
Prowadzący spolegliwy, zawsze znajdzie czas by pomóc indywidualnie.
Ogólnie szkołę polecam dla zdrowia fizycznego ( m.in. pozbywania się naprężeń w mięśniach, masaże niepotrzebne) i psychicznego (m.in. relaks , odprężenie, równowaga, przypływ energii).
Pozdrawiam.

 

Małgorzata Kozłowska         *****

Super szkoła. Bardzo dobre podejście i ciekawie prowadzone zajęcia. Polecam

 

 

 

Komentarze są wyłączone.